Choď na obsah Choď na menu
 


Cenzúra na Facebooku

12. 6. 2009

Niečo podobné som ešte nezažil.

Pred niekoľkými dňami, 5. júna ohlásil Michal Coplas Pavlasek, že mu vymazávali, najmä z nástenky v skupine „Žilinčania na facebooku...koľko nás v skutočnosti je?“ príspevky, v ktorých upozorňoval na to, že podľa jeho názoru bolo v tejto skupine porušované volebné moratórium. Sťažnosť podal písomne, e-mailom aj na Ústrednú volebnú komisiu. Tá ju však aj k 11. júnu ignorovala.

Dnes však súdruh Pavlasek vymazal zo svojej nástenky krátky oznam o celoštátnej cenzúre na zverejnenie podnetu iného občana priamo k regulárnosti prebiehajúcich volieb. Čiže urobil presne to isté, na čo sa sťažoval, že robia jemu.

O tomto nečestnom konaní som napísal článok a vložil do práve novovytvorenej témy „Cenzúra na Facebooku“ v skupine „Slováci na facebooku...koľko nás v skutočnosti je?“

Tému o cenzúre uvádzanej prípadom zakladateľa žilinskej skupiny a následne jeho obete, ktorá sa zmenila na páchateľa, však okamžite vymazal hlavný admin Slovákov. Keď som sa ho pýtal na dôvod, uviedol o. i.:

Prosim ta neobtazuj ma s hlupostami. Mne nikto nebude radit, co mam robit vo svojej skupine. Ako vidis, cenzura funguje nadalej a fungovat aj bude.“

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hlavný admin Slovákov zaprel otcovo meno

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 29. 6. 2009 8:53)

Včera sa Doominoo D Taragel premenoval na: Doominoo Lipa Liptak.

Okrem toho vytvoril falošný profil, ktorým uráža a nepravdivo osočuje ľudí. Vymyslel si alter meno František Lomidrevo. Najskôr profil proti pravidlám Facebooku používal bez fotky, potom ukradol fotku Paľa Bielika v roli Jura Jánošíka, ktorú neskôr zamenil za inú, civilnejšiu.

no pekne!

(Jano Juro spod Lipy, 18. 6. 2009 17:51)

pani...z tohto bude problem...hned teraz idem dat tomu panovi o ktorom pisete vediet...toto urcite nenecha len tak, ked ho bezdovodne urazate a pisete bludy. Karolko o tebe vieme uz velmi vela veci, ze vsade kam dojdes narobis len problemy a potom ta odvsadial vyhodia. Taky problemovy clovek chodi po svete asi len jeden...TY!

A ak hento co si tu hodil naozaj napisal on, tak ma svatu pravdu. Vo svojej skupine naozaj moze robit co chce kazdy, kto si ju vytvori. Je len par obmezdeni, ktore musia byt dodrzane. Tie ale ten pan urcite neporusil ani zdaleka. Ked mas problem s facebookom, tak neryp a odid odtial...pokial ta zase nevyhodia. A nepridavaj sa do skupin, v ktorych nechces byt.

peace

Žiaľ, ten admin sa vydáva za

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 15. 6. 2009 21:29)

"hlavného admina Slovákov" na Facebooku, kde sú napr. aj:

Ivan Gašparovič so svojimi 2 514 priateľmi
Daniel Lipšic, 1 097 priateľov
Robert Fico, 470 priateľov
Michal Feik, 443 priateľov
Ondrej Dostál, 271 priateľov
Havran Michal, 78 priateľov
Monika Flasikova-Benova, 43 priatelov

A možno ním aj je. Každopádne je trpený hlavnými cenzormi na slovenskom segmente Facebooku

To je jednoduché

(Vrána Jaroslav, 15. 6. 2009 3:52)

Dotyčný admin je idiot !